Разлика помеѓу преработките на „Slipknot“

Додадени 15 бајти ,  пред 6 месеци
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска
с (Форматна исправка, replaced: 8 год. → 8 г., 9 год. → 9 г.)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска)
== Надворешни врски ==
*{{Official website|http://www.slipknot1.com}}
{{commonscatРизница-врска|Slipknot}}
 
{{Нормативна контрола}}