Разлика помеѓу преработките на „1251“

Додадени 34 бајти ,  пред 3 месеци
с
Соодветно место за врска до Ризницата using AWB
с (→‎Европа: Правописна исправка, replaced: прв пат → првпат (3) using AWB)
с (Соодветно место за врска до Ризницата using AWB)
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==
{{commonscatрвр|1251}}
 
[[Категорија:13 век|51251]]