Разлика помеѓу преработките на „1105“

Додадени 35 бајти ,  пред 1 година
с
Соодветно место за врска до Ризницата using AWB
с (Правилно форматирање со почетна црта, replaced: ) била година → ) — година using AWB)
с (Соодветно место за врска до Ризницата using AWB)
 
*
 
{{commonscat|1105}}
== Надворешни врски ==
{{commonscatрвр|1105}}
 
[[Категорија:12 век|01105]]