Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Фан Ноли“ - Палатица“

с
→‎top: Јазична и стилска исправка, replaced: , Тетово → , Општина Тетово using AWB
с (Јазична и стилска исправка, replaced: Портал на основни и средни училишта во Република Македонија → Портал за основните и сре using AWB)
с (→‎top: Јазична и стилска исправка, replaced: , Тетово → , Општина Тетово using AWB)
}}
 
'''"Фон Ноли "''' — [[основно училиште]] во [[Палатица]], [[Општина Тетово|Тетово]].
== Учество на натпревари ==
==Освоени награди==