Атанас Вангелов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 179 бајти ,  пред 2 години
изменета категоризација, додадена/изменета предлошка
(изменета категоризација, додадена/изменета предлошка)
{{наводи}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Вангелов, Атанас}}
 
[[Категорија:Македонски писатели|В]]
[[Категорија:Луѓе од Богданци]]
[[Категорија:Добитници на наградата „Браќа Миладиновци“]]