Црвена Нива: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 2 години
с
Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB
с (→‎Надворешни врски: Правилна предлошка, replaced: {{Села во Општина Кочани}} → {{Општина Кочани}} using AWB)
с (Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB)
'''Црвена Нива''' — село во [[Општина Кочани]], во околината на градот [[Кочани]].
 
{{Македонија-гео-никулец}}
 
{{Инфокутија за село во Република Македонија|
 
== Надворешни врски ==
{{Македонија-гео-никулец}}
{{Општина Кочани}}