Разлика помеѓу преработките на „Конкуренција“

Одземен 81 бајт ,  пред 7 месеци
с
→‎Наводи: Отстранување на категорија using AWB
с (Правописна исправка, replaced: истотака → исто така using AWB)
с (→‎Наводи: Отстранување на категорија using AWB)
 
[[Категорија:Економија]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]