Разлика помеѓу преработките на „Боб Дилан“

Додаден 61 бајт ,  пред 2 месеци
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB
с (→‎Творештво: Правописна исправка, replaced: Нобелова Награда → Нобелова награда using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Добитници на Пулицеровата награда]]
[[Категорија:Апсолвенти на Минесотскиот универзитет]]
[[Категорија:Еврејски нобеловци]]