Разлика помеѓу преработките на „Хетштет“

Додадени 5 бајти ,  пред 1 година
с
Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана веб страница → Наведена мрежна страница using AWB
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана веб страница → Наведена мрежна страница using AWB)
 
* {{знамеикона|Германија}} [[Феринген (Илер)|Феринген]], [[Германија]]
* {{знамеикона|Германија}} [[Бергкамен]], [[Германија]] <ref name="RuhrTwins2010">{{цитиранаНаведена вебмрежна страница |url= http://www.twins2010.com/fileadmin/user_upload/pic/Dokumente/List_of_Twin_Towns_01.pdf?PHPSESSID=2edd34819db21e450d3bb625549ce4fd |title= Список на збратимени градови во округот Рур |publisher= © 2009 [http://www.twins2010.com/index.php?id=home&L=1 Twins2010.com] |accessdate=2009-10-28}} </ref>
 
== Наводи ==
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Мансфелд-Зидхарц]]
 
{{Градови во Мансфелд-Зидхарц (округ)}}
{{МансфелдЗидхарц-никулец}}
 
[[Категорија:Мансфелд-Зидхарц]]