Костромска област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 102 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешна врска: Додадена категорија using AWB
с (Стилска исправка, replaced: часовна зона → часовен појас, Часовна зона → Часовен појас using AWB)
с (→‎Надворешна врска: Додадена категорија using AWB)
 
[[Категорија:Костромска област| ]]
[[Категорија:Држави и територии настанати во 1944 година]]