Разлика помеѓу преработките на „Харлоу Шепли“

Додадени 125 бајти ,  пред 7 месеци
с
→‎top: Додадена категорија using AWB
с (→‎top: Додадена категорија using AWB)
с (→‎top: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Американски астрономи]]
[[Категорија:Добитници на Златниот медал од Кралското астрономско друштво]]
[[Категорија:Наградени од Националната академија на науките на САД]]