Разлика помеѓу преработките на „Горно Ботушје“

Додаден 21 бајт ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Замена со прикладна предлошка за никулци, replaced: {{Мак-никулец}} → {{Македонија-гео-никулец}} using AWB
с (→‎Стопанство: Јазична исправка, replaced: == Економија == → == Стопанство == using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замена со прикладна предлошка за никулци, replaced: {{Мак-никулец}} → {{Македонија-гео-никулец}} using AWB)
== Надворешни врски ==
 
{{МакМакедонија-гео-никулец}}
{{Населени места во општина Македонски Брод (2004)}}