Разлика помеѓу преработките на „Смилковци“

Нема измена во големината ,  пред 4 месеци
с
стилска исправка, replaced: е село во → — село во using AWB
с (стилска исправка, replaced: е село во → — село во using AWB)
'''Смилковци''' е село во [[Општина Гази Баба]], во околината на градот [[Скопје]].
 
{{Мак-никулец}}
{{наводи}}
== Надворешни врски ==
 
 
{{Општина Гази Баба}}