Разлика помеѓу преработките на „Годишно време“

Додадени 38 бајти ,  пред 11 месец
нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
[[Категорија:Клима]]
[[Категорија:Клима]]
[[MA PICKA TI MATER TUKA NEMA NISTO]]
Анонимен корисник