Разлика помеѓу преработките на „Вудро Вилсон“

Додадени 144 бајти ,  пред 1 година
додадена/изменета предлошка, изменета категоризација
(додадена/изменета предлошка, изменета категоризација)
 
{{Претседатели на САД}}
{{Нобелова награда за мир}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Вилсон, Вудро}}
[[Категорија:Претседатели на САД]]
[[Категорија:Членови на Американското филозофско друштво]]
[[Категорија:Добитници на Нобеловата награда за мир]]