Разлика помеѓу преработките на „Јани Макрадули“

нема опис на уредувањето
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|death_place =
|nationality = [[Македонци|Македонец]]
|party = Сојуз на Аромани [[СДСМ]]
|spouse =
|children =
138

уредувања