Дефекација: Разлика помеѓу преработките

Додадени 75 бајти ,  пред 2 години
изменета категоризација
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
(изменета категоризација)
 
 
[[Категорија:Систем за варење]]
[[Категорија:Зборови кои ги нема во ТРМЈ]]