Разлика помеѓу преработките на „Полимеризација“

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
robot Mijenja: en
с (robot Mijenja: en)
[[cs:Polymerizace]]
[[de:Polymerisation]]
[[en:PolimerisationPolymerization]]
[[es:Polimerización]]
[[fr:Polymérisation]]
[[id:Polimerisasi]]
[[nl:Polymerisatie]]
[[ja:重合反応]]
[[nl:Polymerisatie]]
[[pl:Polimeryzacja]]
[[pt:Polimerização]]
14.744

уредувања