Разлика помеѓу преработките на „Аеродром Истанбул Ататурк“

нема опис на уредувањето
с
|
|}
</center>
 
.
| 480,022 (---)
|}
 
</center>
(*) Податоците се прелиминарни
(**) Очекуван товар базиран на вкупниот транзит на Турските аеродроми.
* [[Czech Airlines]] ([[Аеродром Прага|Прага]])
* [[Delta Air Lines]] (Њујорк Кенеди)
* [[Dniproavia]] (ДнепропетровскДнипро)
* [[Eastok Avia]] (Сулајманија)
* [[EgyptAir]] (Каиро)
Анонимен корисник