Жеглигово: Разлика помеѓу преработките

Додадени 117 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
<mapframe text="Местоположбата на Жеглигово во северниот дел на Македонија" latitude="42.145078" longitude="21.663666" zoom="9" width="291" height="206" align="right">{
"type": "FeatureCollection",
"features": [