Преспа: Разлика помеѓу преработките

Додадени 40 бајти ,  пред 3 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
{{Историски главни градови на Македонија}}
 
[[Категорија:Преспа| ]]
[[Категорија:Области во Македонија]]
[[Категорија:Региони во Грција]]