Разлика помеѓу преработките на „ЦЕРН“

Одземени 10 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|language =
|leader_title = Генерален директор
|leader_name = {{flagicon|GermanyITA}} [[Ролф-ДитерФабија ХојерЃаноти]]
|leader_title2 =
|leader_name2 =
64

уредувања