Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Геолози“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: Категорија:Геологија {{Commons cat|Geologists}})
 
с
 
{{Катпов|Геолог}}
{{Commons catрв|Geologists}}
 
[[Категорија:Земјонаучници]]
[[Категорија:Геологија]]
{{Commons cat|Geologists}}