Претседател на Македонија: Разлика помеѓу преработките

[проверена преработка][проверена преработка]
(Бришење на "KiroGligorov.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Daphne Lantier|Daphne Lantier...)
*2009: [[Мируше Хоџа]] (ДПА)
*2009: [[Љубомир Фрчкоски]] (СДСМ)
*2014: [[Стево Пендаровски]] (СДСМ)
*2014: [[Зоран Поповски]] ([[Граѓанска опција за Македонија|ГРОМ]])
*2014: [[Илјаз Халими]] (ДПА)
 
Анонимен корисник