Фудбалски куп на Македонија 1997-1998: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Натпреварувачки сезони во фудбалскиот куп на Македонија|1997/1998]]
[[Категорија:СпортСпортот во Македонија во 1997 година|Куп]]
[[Категорија:Спорт во Македонија во 1998 година|Куп]]