Разлика помеѓу преработките на „Васил Ивановски“

с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Дејци на БКП]]
[[Категорија:Делегати на Првото заседание на АСНОМ]]
[[Категорија:Дејци на ВМРО (Обединета)]]