Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Ревизија на избрани статии“

нема опис на уредувањето
|valign=top|
 
<div class=plainlinks style="text-align: center; width: auto; margin: .5em 15%; padding: .5em 1em; border: solid #aaaaaa 1px; font-size:125%">'''[[#најновиТековни номинации|скокни до тековните номинации]]'''{{Клик|image=Down arrow.svg|size=20x20px|link=#најнови}}</div>
 
{{/Упатство}}
== Нови предлози ==
* [[Википедија:Ревизија на избрани статии/Список на статии за ревидирање|Список на статии за ревидирање]]
 
{{/Тековни номинации}}