Разлика помеѓу преработките на „Либрвил“

Одземени 13 бајти ,  пред 5 години
с
нов подреден клуч за Категорија:Либрвил: „ “ користејќи го HotCat
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (нов подреден клуч за Категорија:Либрвил: „ “ користејќи го HotCat)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Либрвил|Либрвил ]]
[[Категорија:Градови во Габон]]
[[Категорија:Покраини во Габон]]