Разлика помеѓу преработките на „Монтана (област)“

Додадени 10 бајти ,  пред 4 години
с
с (додадена Категорија:Монтанска област со помош на HotCat)
Смирненски
 
=== [[Општина В'лчедрмВ’лчедрм]] ===
Ботево,
Б’зовец,
Б'зовец,
'''[[В'лчедрмВ’лчедрм]]''',
Септемвријци,
Горни Циб'рЦиб’р,
Долни Циб'рЦиб’р,
Златија,
Игнатово,
325

уредувања