Разлика помеѓу преработките на „Софиски универзитет „Св. Климент Охридски““

 
[[Категорија:Софиски универзитет| ]]
[[Категорија:Образование во Софија]]
[[Категорија:Универзитети во Бугарија]]
[[Категорија:Згради и градби во Софија]]
[[Категорија:Свети Климент Охридски]]
1.159

уредувања