Разлика помеѓу преработките на „Крушоради“

Одземени 4 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
с
| Егејска Македонија Лерин
| ширина =
| опис = <center>Местоположба на Крушоради во општината [[Лерин (општина)|Лерин]] и областа ЦентралнаЗападна Македонија</center>
| релјефна =
| натпис = Крушоради