Разлика помеѓу преработките на „Роберт Кох“

Додадени 4 бајти ,  пред 5 години
с
КМ: Категорија:Добитници на Нобелова награда за физиологија или медицина → [[Категорија:Добитници на Нобеловата награда за физи...
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (КМ: Категорија:Добитници на Нобелова награда за физиологија или медицина → [[Категорија:Добитници на Нобеловата награда за физи...)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Германски научници]]
[[Категорија:Добитници на НобеловаНобеловата награда за физиологија или медицина]]