Разлика помеѓу преработките на „Кведлинбург (округ)“

embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
{{Окрузи во Саксонија-Анхалт}}
{{Градови во Кведлинбург (округ)}}
{{Нормативна контрола}}