Разлика помеѓу преработките на „Вернигероде (округ)“

embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
{{Градови во Вернигероде (округ)}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Вернигероде]]