Разлика помеѓу преработките на „Голем Корален Гребен“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 77.28.66.10 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец од областа на биологијата}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Корални гребени]]
[[Категорија:Светско наследство во Австралија]]