Разлика помеѓу преработките на „По“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* {{цмс|title=Ренесансниот град Ферара и устието на По|url=http://whc.unesco.org/en/list/733|publisher=Центар за светско наследство на УНЕСКО|year=1992–2009|accessdate=14 април 2009}} {{en}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Реки во Италија]]
[[Категорија:Светско наследство во Италија]]