Разлика помеѓу преработките на „Аделаида“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.adelaidecitycouncil.com/ Градско собрание на Аделаида]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Аделаида| ]]
[[Категорија:Градови во Австралија]]