Разлика помеѓу преработките на „Герд Милер“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Милер, Герд}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Бајерн Минхен]]