Разлика помеѓу преработките на „Роберт Кох“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Кох, Роберт}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Германски научници]]
[[Категорија:Добитници на Нобелова награда за физиологија или медицина]]