Разлика помеѓу преработките на „Лужички јазици“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{словенски јазици}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Лужички јазици|Лужички јазици]]