Државна химна: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Национална химна на Државна химна презапишувајќи врз пренасочување)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.national-anthems.net/ Колекција на национални и територијални химни.]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Химни]]
[[Категорија:Државни химни|Државни химни]]