Разлика помеѓу преработките на „Гибони“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.gibboncenter.org Gibbon Conservation Center ]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Човеколики мајмуни]]
[[Категорија:Гибони| ]]