Разлика помеѓу преработките на „Делос“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Светско наследство во Грција}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Грчки острови]]
[[Категорија:Киклади]]