Разлика помеѓу преработките на „Полтавска Област“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (додадена Категорија:Полтавска област со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Области во Украина}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Полтавска област| ]]