Разлика помеѓу преработките на „Отрантска Врата“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Италија-гео-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Протоци во Албанија]]
[[Категорија:Протоци во Италија]]