Разлика помеѓу преработките на „Негидалци“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Нанајци]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Тунгузи]]