Разлика помеѓу преработките на „ISSN“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ISO стандарди}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Контролни алгоритми]]
[[Категорија:ISO стандарди]]