Фердинанд II (Арагон): Разлика помеѓу преработките

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
сНема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Монарси на Шпанија}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Фернандо 02}}
[[Категорија:Родени во 1452 година]]