Џорџ Ромни: Разлика помеѓу преработките

Одземени 14 бајти ,  пред 7 години
authority control moved to wikidata
сНема опис на уредувањето
(authority control moved to wikidata)
 
 
{{нормативнаНормативна контрола|VIAF=39646668}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ромни, Џорџ}}