Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Градови во Босна и Херцеговина]]
[[Категорија:Општини во Босна и Херцеговина]]
 
{{Link FA|sr}}
15.694

уредувања